results

Renson contacts for België

Zonvakkers, verandabouwers en outdoor (intern)

Anne-Gaël Vanlier

Internal Account Manager Indoor

+32 (0)56 30 34 30

indoor-belux@renson.be

Dominique Verleyen

Internal Account Manager Outdoor

0032 (0)9 216 37 99

outdoor-benelux@renson.be

Filip Cottenier

Internal Account Manager Indoor

+32 (0)56 30 34 25

indoor-belux@renson.be

Karel Notebaert

Internal Account Manager Indoor

+32 56 30 32 60

indoor-belux@renson.be

Nico Vandecaveye

Internal Account Manager Outdoor

0032 (0)9 216 37 95

outdoor-benelux@renson.be

Pieter De Blomme

Internal Account Manager Indoor

+32 (0)56 30 34 28

indoor-belux@renson.be

Sabrina Kezadri

Internal Account Manager Outdoor

0032 (0)9 216 37 84

outdoor-benelux@renson.be

Vatcho Pogosian

Internal Account Manager Indoor

+32 (0)56 30 32 33

indoor-belux@renson.be

Wannes Vandersteene

Internal Account Coordinator Indoor

+32 (0)56 30 31 43

indoor-belux@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (intern)

Katia Vanden Nest

Internal Account Manager | Groothandel & Installateur HVAC & DIY

0032 (0)56 30 38 30

katia.vandennest@renson.be

Wannes Vandersteene

Internal Account Coordinator | Groothandel & Installateur HVAC & DIY

+32 (0)56 30 31 43

wannes.vandersteene@renson.be

Simon Desmet

Internal Account Manager | Groothandel & Installateur HVAC & DIY

+32 (0)56 30 31 70

desmet.simon@renson.be

Architecten, EPB verslaggevers en studiekantoren (intern)

Line De Vulder

Market Developer | Healthy Apartment Concept

+32 (0)56 30 31 64

prescription@renson.be

Robbe Forret

Market Developer | Architecten Hotline | Oost- en West-Vlaanderen, Vlaams-Brabant en Brussel

0032 (0)56 30 38 58

prescription@renson.be

Klaas Lievrouw

Market Developer | Antwerpen Limburg Wallonië Luxemburg

+32 56 30 32 03

prescription@renson.be

Raamconstructeur, ijzerwaren, DIY en aannemer (extern)

Charlotte Dhuyvettere

Sales Manager Raamconstructie België

charlotte.dhuyvettere@renson.be

Ivan De Ceuster

External Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer | Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

ivan.deceuster@renson.net

Alain Vanderheyden

External Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer | Wallonië

alain.vanderheyden@renson.be

Jan De Winter

External Account Manager | Raamconstructeur, ijzerwaren & aannemer | Oost- en West-Vlaanderen

jan.dewinter@renson.be

Raamconstructeur, ijzerwaren, DIY en aannemer (intern accountmanagers Belux)

Steven De Tremerie

Internal Account Coordinator | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 31 31

steven.detremerie@renson.be

Axelle De Walsche

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 56 37 58 37

axelle.dewalsche@renson.be

Sara Decuypere

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 31 62

sara.decuypere@renson.be

Vicky Engels

Internal Account Representative | Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer

+32 (0)56 30 38 46

vicky.engels@renson.be

Rik Delombaerde

Assistant Intern Account Representatives

+ 32 (0)56 30 31 65

rik.delombaerde@renson.be

Showroom

Annelies Coorevits

Eindklant en showroom EXIT 5 Belux

+32 (0)56 62 96 87

annelies.coorevits@renson.be

Zonvakker, verandabouwer en outdoor (extern)

Chris Verstraete

Sales Manager Outdoor België & External Account Representative Wallonië

chris.verstraete@renson.be

Rik Parmentier

External Account Representative | Outdoor | Oost- en West-Vlaanderen

rik.parmentier@renson.be

Stef Temmerman

External Account Representative | Outdoor | Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

stef.temmerman@renson.be

Nicolas Pinault

External Account Representative | Outdoor | Wallonië en Luxemburg

nicolas.pinault@renson.be

GROOTHANDEL EN INSTALLATEURS MECHANISCHE VENTILATIE (extern)

Jens Van den Eede

Sales Manager HVAC/DIY | België

jens.vandeneede@renson.be

Martijn Loomans

External Account Representative | Groothandel & Installateurs HVAC | Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

martijn.loomans@renson.be

Mathieu Debel

External Account Representative | Groothandel & Installateurs HVAC | Oost- en West-Vlaanderen

mathieu.debel@renson.be

Nancy Vancraeynest

External Account Representative | DIY | België

nancy.vancraeynest@renson.be

Steve Depasse

External Account Manager | Groothandel & Installateurs HVAC | Wallonië

steve.depasse@renson.be

Prescriptie (Extern)

Matthias Van Herreweghen

Sales Manager Specification | België

matthias.vanherreweghen@renson.be

Stefaan Lammens

Concept Adviseur | Brussel & Vlaams-Brabant

stefaan.lammens@renson.be

Christoph Bittner

Concept Adviseur | Oost- en West-Vlaanderen

christoph.bittner@renson.be

Ive Claessen

Concept Adviseur | Antwerpen & Limburg

ive.claessen@renson.be

Stephan Roels

Concept Adviseur | Wallonië

stephan.roels@renson.net

Project Sales

Fabienne Dubois

Project Sales Representative | Antwerpen en Limburg

+ 32 (0)56 30 31 34

fabienne.dubois@renson.be

Karl De Volder

Project Sales Representative | Wallonië en Luxemburg

+32 (0)56 62 71 03

karl.devolder@renson.be

Lucie Deschaek

Project Sales Representative | Oost- en West-Vlaanderen

+ 32 (0)56 30 31 19

lucie.deschaek@renson.be

Sabine Vanden Heede

Project Sales Representative | Brussel en Vlaams Brabant

+32 56 30 34 30

sabine.vandenheede@renson.eu

Thomas Decleer

Sales Manager Projects

thomas.decleer@renson.be

Commercieel directeur Belux

Mathias Clarysse

Country Manager Indoor Belux

mathias.clarysse@renson.be

Local marketing Belux

Jan De Winter

Visual Merchandiser

+32 (0)498 10 76 21

jan.dewinter@renson.be

Arthur Vuylsteke

Local Marketeer Belux

0032 (0)498 06 49 31

arthur.vuylsteke@renson.be

Sylke Steelandt

Marketeer Belux

+32 (0)56 30 31 53

sylke.steelandt@renson.be

Valentine De Meyer

Sales and Marketing Support

+32 56 30 36 41

valentine.demeyer@renson.be

Pieter Lecluyse

Marketing Manager Belux

+32 (0)478 95 97 58

pieter.lecluyse@renson.be

https://www.renson.eu/gd-gb/professional-platform/search