nl-BE
resultaten

Renson contactpersonen voor België

Raamconstructeurs, ijzerwaren, DIY en aannemers (technisch commercieel afgevaardigden)

Mathieu Debel

Merchandising, DIY en ijzerwaren voor Vlaanderen

0476 17 15 51

mathieu.debel@renson.be

Charlotte Dhuyvettere

Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer voor Oost-en West-Vlaanderen

0470 68 41 23

charlotte.dhuyvettere@renson.be

Sélim Sahnoune

Merchandising, DIY en ijzerwaren voor Wallonië

0476 17 15 49

selim.sahnoune@renson.be

Ivan De Ceuster

Raamconstructeurs, ijzerwaren en aannemers voor Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

0470 90 30 85

ivan.deceuster@renson.net

Alain Vanderheyden

Raamconstructeurs, ijzerwaren en aannemers voor Wallonië

0478 71 06 10

alain.vanderheyden@renson.be

Raamconstructeurs, ijzerwaren, DIY en aannemers (intern accountmanagers Belux)

Apollien Cordenier

Raamconstructeur en ijzerwaren

+32 56 62 71 52

apollien.cordenier@renson.be

Vicky Engels

Raamconstructeur, ijzerwaren, aannemer en DIY

+32 (0)56 37 58 46

vicky.engels@renson.be

Sara Decuypere

Raamconstructeur en ijzerwaren

+32 (0)56 62 71 62

sara.decuypere@renson.be

Steven De Tremerie

Teamleader - Raamconstructeur, ijzerwaren, aannemer en DIY

+32 (0)56 62 71 31

steven.detremerie@renson.be

Rik Delombaerde

Intern account support

+ 32 (0)56 62 71 65

rik.delombaerde@renson.be

Zonvakkers, verandabouwers en outdoor (extern)

Samuel Paul

Technisch Commercieel Afgevaardigde Gevelbekleding

+32 497 52 70 25

samuel.paul@renson.net

Rik Parmentier

Technisch Commercieel Afgevaardigde - Oost- & West-Vlaanderen

+32 (0)478 80 48 10

rik.parmentier@renson.be

Chris Verstraete

Technisch Commercieel Afgevaardigde - Wallonië

0479 16 13 17

chris.verstraete@renson.be

Zonvakkers, verandabouwers en outdoor (intern)

Sofie Crequie

Intern Accountmanager - Belux

+32 56 62 65 22

sofie.crequie@renson.be

Thi Nguyen

Intern Accountmanager - BeLux

thi.nguyen@renson.be

Dominique Verleyen

Intern Accountmanager - Belux

+32 (0)56 62 65 25

dominique.verleyen@renson.be

Chris Verstraete

Sales Manager Outdoor

0479 16 13 17

chris.verstraete@renson.be

Pieter De Blomme

Intern Accountmanager - BeLux

+32 56 62 18 03

pieter.deblomme@renson.be

Wannes Vandersteene

Teamleader - Belux

+32 (0)56 62 71 43

wannes.vandersteene@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (extern)

Harry Van Daele

Accountmanager - Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

+32 (0)473 28 40 62

harry.vandaele@renson.be

Adrien Golard

Accountmanager - Wallonië

+32 (0)477 99 73 16

adrien.golard@renson.be

Thomas Bonte

Accountmanager - Oost-en West-Vlaanderen

+32 (0)477 99 73 27

thomas.bonte@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (intern)

Katia Vanden Nest

Intern Accountmanager - Belux

+32 56 37 58 30

katia.vandennest@renson.be

Geert Vandenbussche

Sales Manager - Mechanical Ventilation - BeLux

+32 (0)472 60 21 20

geert.vandenbussche@renson.be

Dary Callens

Intern Accountmanager - Belux

+32 (0)56 62 71 70

dary.callens@renson.be

Wannes Vandersteene

Teamleader - Belux

+32 (0)56 62 71 43

wannes.vandersteene@renson.be

Architecten, EPB verslaggevers en studiekantoren (extern)

Sam De Schepper

Concept adviseur - Studiekantoren en EPB verslaggevers Vlaanderen

+32 (0)473 55 18 96

sam.deschepper@renson.be

Steven Poncelet

Concept adviseur - Architecten Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

+32 (0)473 78 11 51

steven.poncelet@renson.be

Stefaan Lammens

Concept adviseur - Architecten, EPB verslaggever & Projectontwikkelaar - Brussel (NL & FR)

+32 (0)473 74 89 69

stefaan.lammens@renson.be

Gilles Ghequiere

Concept adviseur - Architecten Oost- en West-Vlaanderen

+32 (0)473 33 69 59

gilles.ghequiere@renson.be

Architecten, EPB verslaggevers en studiekantoren (intern)

Michiel Vindevogel

Intern Account Manager - Belux

+32 (0)56 62 93 94

michiel.vindevogel@renson.be

Projects

Jens Van den Eede

Project Manager - Projects - Vlaanderen

+32 (0)477 33 05 70

jens.vandeneede@renson.be

Maxime Verschoore

Project Manager SOD en bouwbedrijven - Oost- en West-Vlaanderen

+32 (0)473 42 87 07

maxime.verschoore@renson.be

Stefaan Lammens

Project manager - Brussel (NL & FR)

+32 (0)473 74 89 69

stefaan.lammens@renson.be

Sleutel op de deur en bouwbedrijven (extern)

Isabelle De Vos

Concept Adviseur SOD & bouwpromotoren Vlaanderen

+32 477 97 81 91

isabelle.devos@renson.net

Adrien Golard

Accountmanager SOD en bouwbedrijven - Wallonië

+32 (0)477 99 73 16

adrien.golard@renson.be

Sleutel op de deur en bouwbedrijven (intern)

Katia Vanden Nest

Intern Accountmanager - Belux

+32 56 37 58 30

katia.vandennest@renson.be

Dary Callens

Intern Accountmanager - Belux

+32 (0)56 62 71 70

dary.callens@renson.be

Wannes Vandersteene

Teamleader - Belux

+32 (0)56 62 71 43

wannes.vandersteene@renson.be

Projectcel

Karl Devolder

Project Coördinator - Uitvoering - Brussel, Wallonië en Luxemburg

+32 (0)56 62 71 03

karl.devolder@renson.be

Fabienne Dubois

Project Coördinator - Uitvoering - Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

+32 (0)56 62 71 34

fabienne.dubois@renson.be

Lucie Deschaek

Project Coördinator - Uitvoering - Oost- en West-Vlaanderen

+32 (0)56 62 71 19

lucie.deschaek@renson.be

Commercieel directeur

Sales manager Luxembourg

Showroom

Annelies Coorevits

Eindklant en showroom EXIT 5 Belux

+32 (0)56 62 96 87

annelies.coorevits@renson.be

Local marketing Belux

Robrecht Vanwynsberghe

Local Marketeer

056 62 71 72

robrecht.vanwynsberghe@renson.be

Sylke Steelandt

Local marketeer

+32 (0)56 62 71 53

sylke.steelandt@renson.be

Pieter Lecluyse

Marketing manager

+32 (0)478 95 97 58

pieter.lecluyse@renson.be

https://www.renson.eu/nl-be/voor-professionals/zoeken