nl-BE
resultaten

Renson contactpersonen voor België

Raamconstructeur, ijzerwaren, DIY en aannemer (technisch commercieel afgevaardigden)

Charlotte Dhuyvettere

Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer voor Oost-en West-Vlaanderen

0470 68 41 23

charlotte.dhuyvettere@renson.be

Ivan De Ceuster

Raamconstructeurs, ijzerwaren en aannemers voor Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

0470 90 30 85

ivan.deceuster@renson.net

Mathieu Debel

Merchandising, DIY en ijzerwaren B2C voor Vlaanderen

0476 17 15 51

mathieu.debel@renson.be

Sélim Sahnoune

Merchandising, DIY en ijzerwaren B2C voor Wallonië

0476 17 15 49

selim.sahnoune@renson.be

Raamconstructeur, ijzerwaren, DIY en aannemer (intern accountmanagers Belux)

Apollien Cordenier

Raamconstructeur en ijzerwaren

+32 56 62 71 52

apollien.cordenier@renson.be

Rik Delombaerde

Intern account support

+ 32 (0)56 62 71 65

rik.delombaerde@renson.be

Sara Decuypere

Raamconstructeur en ijzerwaren

+32 (0)56 62 71 62

sara.decuypere@renson.be

Steven De Tremerie

Raamconstructeur, ijzerwaren, aannemer en DIY

+32 (0)56 62 71 31

steven.detremerie@renson.be

Vicky Engels

Raamconstructeur, ijzerwaren, aannemer en DIY

+32 (0)56 37 58 46

vicky.engels@renson.be

Sales manager outdoor

Zonvakker, verandabouwer en outdoor (technisch commercieel afgevaardigden)

Harry Van Daele

Oost-België

+32 (0)473 28 40 62

harry.vandaele@renson.be

Zonvakker, verandabouwer en outdoor (intern accountmanagers Belux)

Sales manager mechanical ventilation Belux

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (accountmanagers)

Jens Van den Eede

Project Manager Vlaanderen

+32 (0)477 33 05 70

jens.vandeneede@renson.be

Thomas Bonte

Oost-en West-Vlaanderen

+32 (0)477 99 73 27

thomas.bonte@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (intern accountmanagers)

Architect, EPB verslaggever en studiekantoor (concept adviseurs)

Gilles Ghequiere

Architecten voor Oost- en West-Vlaanderen

+32 (0)473 33 69 59

gilles.ghequiere@renson.be

Sam De Schepper

Studiekantoren en EPB verslaggevers voor Vlaanderen

+32 (0)473 55 18 96

sam.deschepper@renson.be

Sébastien Labilloy

Architecten, EPB verslaggevers en studiekantoren voor Wallonië

+32 (0)476 47 46 01

sebastien.labilloy@renson.be

Stefaan Lammens

Architecten, studiekantoren, EPB verslaggevers en projectontwikkelaars voor Brussel (Nederlands en Frans)

+32 (0)473 74 89 69

stefaan.lammens@renson.be

Steven Poncelet

Architecten voor Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

+32 (0)473 78 11 51

steven.poncelet@renson.be

Architect, EPB verslaggever en studiekantoor (intern accountmanagers Belux)

Michiel Vindevogel

michiel.vindevogel@renson.be

SOD en bouwbedrijven (accountmanagers)

Maxime Verschoore

Project Manager Oost- en West-Vlaanderen

+32 (0)473 42 87 07

maxime.verschoore@renson.be

SOD en bouwbedrijven (intern accountmanagers Belux)

Projectcel

Fabienne Dubois

Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

+32 (0)56 62 71 34

fabienne.dubois@renson.be

Karl Devolder

Uitvoering voor Brussel, Wallonië en Luxemburg

+32 (0)56 62 71 03

karl.devolder@renson.be

Lucie Deschaek

Oost- en West-Vlaanderen

+32 (0)56 62 71 34

lucie.deschaek@renson.be

Sara Van Der Straeten

Aanbesteding Belux

+32 (0)56 62 71 05

sara.vanderstraeten@renson.be

Commercieel directeur Belux

Sales manager Luxembourg

Showroom

Annelies Coorevits

Eindklant en showroom EXIT 5 Belux

+32 (0)56 62 96 87

annelies.coorevits@renson.be

Local marketing Belux

Pieter Lecluyse

Marketing manager

+32 (0)478 95 97 58

pieter.lecluyse@renson.be

Sylke Steelandt

Local marketeer

+32 (0)56 62 71 53

sylke.steelandt@renson.be

https://www.renson.eu/nl-be/voor-professionals/zoeken