nl-NL
Resultaten

Renson contactpersonen voor Netherlands

Intern Accountmanager

Evelyne Vermeersch

B2B Distributie

+32 (0)56 30 34 61

evelyne.vermeersch@renson.be

Kathy Troch

Teamleader - Nederland

+32 (0)56 30 31 63

kathy.troch@renson.be

Madelon Lodewijks

Architecten, adviesbureaus en ontwikkelend aannemers

+32 (0)56 30 38 38

madelon.lodewijks@renson.be

Pieter Vanhoutte

Mechanische Ventilatie en Raamconstructeurs

+32 (0)56 30 31 14

pieter.vanhoutte@renson.be

Veerle Vergote

Zonvakkers en Outdoor Specialisten

+32 (0)56 30 31 67

veerle.vergote@renson.be

Local marketeer

Pieter Lecluyse

Marketing manager

+32 (0)478 95 97 58

pieter.lecluyse@renson.be

Robrecht Vanwynsberghe

Local Marketeer

056 62 71 72

robrecht.vanwynsberghe@renson.be

Sylke Steelandt

Local marketeer

+32 (0)56 62 71 53

sylke.steelandt@renson.be

Conceptadviseurs (extern)

Joost Bronger

Concept Adviseur Noord – Architecten, Projectontwikkelaars en Ontwikkelend Adviseurs

+31 6 116 04 447

joost.bronger@renson.net

Accountmanagers Noord (extern)

Jeroen Boogman

B2C zonvakkers en outdoor specialisten

+31 6 460 562 18

jeroen.boogman@renson.net

Lammert van Peursem

Woningbouwcorporaties, installateurs en installatieadviseurs

+32 56 30 30 00

lammert.vanpeursem@renson.net

Accountmanagers Zuid (extern)

Jaap Wickering

Woningbouwcorporaties, installateurs en installatieadviseurs

+31 6 114 244 71

jaap.wickering@renson.net

Tobias Lubberink

B2C zonvakkers en outdoor specialisten

+31 6 23 33 98 74

tobias.lubberink@renson.net

Accountmanagers Nationaal (extern)

Maico Schuttevaar

Ijzerwaren & kozijnenfabrikanten

+31 6 124 154 10

maico.schuttevaar@renson.net

Commercieel Directeur

https://www.renson.eu/nl-nl/professionals/zoeken