Resultaten

Renson contactpersonen voor Netherlands

INDOOR:


Country Manager

Boudewijn van de Graaf

Country Manager Nederland

+32 56 30 30 00

boudewijn.vandegraaf@renson.net

Extern Accountmanagement

Joost Bronger

Concept Adviseur Noord – Architecten, Projectontwikkelaars en Ontwikkelend Aannemers

+31 6 116 04 447

joost.bronger@renson.net

Marc van den Elzen

Concept Adviseur Zuid – Woningbouwcorporaties, installatieadviseurs, projectontwikkelaars, (ontwikkelende) aannemers en architecten

+31 6 114 244 71

marc.vandenelzen@renson.net

Ron Groenenveld

Senior Account Manager Zonwering

+31 (0) 621 661 057

ron.groeneveld@renson.net

Maico Schuttevaar

Accountmanager Nationaal – ijzerwarenhandel & kozijnenfabrikanten

+31 6 124 154 10

maico.schuttevaar@renson.net

Intern Accountmanagement

Kathy Troch

Teamleader - Nederland

+32 (0)56 30 31 63

indoor-nl@renson.be

David Lagae

Internal Account Representative Projects

+32 56 30 34 31

indoor-nl@renson.be

Madelon Lodewijks

Market Developer | Architectenhotline

+32 (0)56 30 38 38

indoor-nl@renson.be

Pieter Vanhoutte

Project Sales Representative

+32 (0)56 30 31 14

indoor-nl@renson.be

Evelyne Vermeersch

Internal Account Representative B2B

+32 (0)56 30 34 61

indoor-nl@renson.be

Dean De Caesteker

Internal Account Representative Sunprotection

+32 (0)56 30 30 30

indoor-nl@renson.be

OUTDOOR:


Sales Manager Outdoor Benelux

Chris Verstraete

Sales Manager Outdoor Benelux

+32 479 16 13 17

chris.verstraete@renson.be

Extern Accountmanagement

Jeroen Boogman

Accountmanager Noord – B2C zonvakkers & outdoor specialisten

+31 6 460 562 18

jeroen.boogman@renson.net

Frenk Capiteijns

Accountmanager Noord – B2C zonvakkers & outdoor specialisten

+31 (0) 621 674 405

frenk.capiteijns@renson.net

Tobias Lubberink

Accountmanager Zuid – B2C zonvakkers & outdoor specialisten

+31 6 23 33 98 74

tobias.lubberink@renson.net

Intern Accountmanagement

Sabrina Kezadri

Internal Account Representative Outdoor

+32 9 216 37 84

outdoor-benelux@renson.be

Nico Vandecaveye

Internal Account Representative Outdoor

+32 56 30 35 29

outdoor-benelux@renson.be

MARKETING:

https://www.renson.eu/nl-nl/professionals/zoeken