nl-NL
Resultaten

Renson contactpersonen voor Netherlands

Intern Accountmanager

Evelyne Vermeersch

B2B Distributie

+32 (0)56 30 34 61

evelyne.vermeersch@renson.be

Kathy Troch

Teamleader - Nederland

+32 (0)56 30 31 63

kathy.troch@renson.be

Madelon Lodewijks

Architecten, adviesbureaus en ontwikkelend aannemers

+32 (0)56 30 38 38

madelon.lodewijks@renson.be

Nico Vandecaveye

Internal Account Representative

+32 56 30 35 29

nico.vandecaveye@renson.be

Pieter Vanhoutte

Mechanische Ventilatie en Raamconstructeurs

+32 (0)56 30 31 14

pieter.vanhoutte@renson.be

Local marketeer

Extern Accountmanagers

Jeroen Boogman

Accountmanagers Noord

+31 6 460 562 18

jeroen.boogman@renson.net

Jaap Wickering

Accountmanagers Zuid

+31 6 114 244 71

jaap.wickering@renson.net

Tobias Lubberink

Accountmanagers Zuid

+31 6 23 33 98 74

tobias.lubberink@renson.net

Maico Schuttevaar

Accountmanagers Nationaal

+31 6 124 154 10

maico.schuttevaar@renson.net

Joost Bronger

Concept Adviseur Noord – Architecten, Projectontwikkelaars en Ontwikkelend Adviseurs

+31 6 116 04 447

joost.bronger@renson.net

https://www.renson.eu/nl-nl/professionals/zoeken