nl-BE
resultaten

Renson contactpersonen voor België

Raamconstructeurs, ijzerwaren, DIY en aannemers (technisch commercieel afgevaardigden)

Mathieu Debel

Merchandising, DIY en ijzerwaren voor Vlaanderen

mathieu.debel@renson.be

Charlotte Dhuyvettere

Raamconstructeur, ijzerwaren en aannemer voor Oost-en West-Vlaanderen

charlotte.dhuyvettere@renson.be

Sélim Sahnoune

Merchandising, DIY en ijzerwaren voor Wallonië

selim.sahnoune@renson.be

Ivan De Ceuster

Raamconstructeurs, ijzerwaren en aannemers voor Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

ivan.deceuster@renson.net

Alain Vanderheyden

Raamconstructeurs, ijzerwaren en aannemers voor Wallonië

alain.vanderheyden@renson.be

Raamconstructeurs, ijzerwaren, DIY en aannemers (intern accountmanagers Belux)

Apollien Cordenier

Raamconstructeur en ijzerwaren

+32 56 62 71 52

apollien.cordenier@renson.be

Vicky Engels

Raamconstructeur, ijzerwaren, aannemer en DIY

+32 (0)56 37 58 46

vicky.engels@renson.be

Sara Decuypere

Raamconstructeur en ijzerwaren

+32 (0)56 62 71 62

sara.decuypere@renson.be

Steven De Tremerie

Teamleader - Raamconstructeur, ijzerwaren, aannemer en DIY

+32 (0)56 62 71 31

steven.detremerie@renson.be

Rik Delombaerde

Intern account support

+ 32 (0)56 62 71 65

rik.delombaerde@renson.be

Zonvakkers, verandabouwers en outdoor (intern)

Sofie Crequie

Intern Accountmanager - Belux

+32 56 62 65 22

sofie.crequie@renson.be

Thi Nguyen

Intern Accountmanager - BeLux

thi.nguyen@renson.be

Dominique Verleyen

Intern Accountmanager - Belux

+32 (0)56 62 65 25

dominique.verleyen@renson.be

Chris Verstraete

Sales Manager Outdoor

0479 16 13 17

chris.verstraete@renson.be

Pieter De Blomme

Intern Accountmanager - BeLux

+32 56 62 18 03

pieter.deblomme@renson.be

Wannes Vandersteene

Teamleader - Benelux

+32 (0)56 62 71 43

wannes.vandersteene@renson.be

Nico Vandecaveye

Intern Accountmanager - Belux

+32 (0)56 30 35 29

nico.vandecaveye@renson.be

Zonvakkers, verandabouwers en outdoor (extern)

Samuel Paul

Technisch Commercieel Afgevaardigde Gevelbekleding

samuel.paul@renson.net

Rik Parmentier

Technisch Commercieel Afgevaardigde - Oost- & West-Vlaanderen

rik.parmentier@renson.be

Chris Verstraete

Technisch Commercieel Afgevaardigde - Wallonië

chris.verstraete@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (extern)

Harry Van Daele

Accountmanager - Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

harry.vandaele@renson.be

Adrien Golard

Accountmanager - Wallonië

adrien.golard@renson.be

Thomas Bonte

Accountmanager - Oost-en West-Vlaanderen

thomas.bonte@renson.be

Groothandel en installateurs mechanische ventilatie (intern)

Jens Van den Eede

Project Manager – Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant

+32 (0)477 33 05 70

jens.vandeneede@renson.be

Katia Vanden Nest

Intern Accountmanager - Belux

+32 56 37 58 30

katia.vandennest@renson.be

Dary Callens

Intern Accountmanager - Belux

+32 (0)56 62 71 70

dary.callens@renson.be

Wannes Vandersteene

Teamleader - Benelux

+32 (0)56 62 71 43

wannes.vandersteene@renson.be

Architecten, EPB verslaggevers en studiekantoren (extern)

Davy Duvilier

Sales Manager Specification – Belux

davy.duvilier@renson.be

Steven Poncelet

Concept Adviseur – Studiekantoren & EPB verslaggever Vlaanderen

steven.poncelet@renson.be

Stefaan Lammens

Concept adviseur - Architecten, EPB verslaggever & Projectontwikkelaar - Brussel (NL & FR)

stefaan.lammens@renson.be

Gilles Ghequiere

Concept adviseur - Architecten Oost- en West-Vlaanderen

gilles.ghequiere@renson.be

Architecten, EPB verslaggevers en studiekantoren (intern)

Michiel Vindevogel

Intern Account Manager - Belux

+32 (0)56 62 93 94

michiel.vindevogel@renson.be

Linde De Vulder

Customer Developer

+32 (0)56 30 31 64

line.devulder@renson.be

Projects

Maxime Verschoore

Project Manager – Oost- & West-Vlaanderen

+32 (0)473 42 87 07

maxime.verschoore@renson.be

Stefaan Lammens

Project manager - Brussel (NL & FR)

+32 (0)473 74 89 69

stefaan.lammens@renson.be

Sleutel op de deur en bouwbedrijven (extern)

Isabelle De Vos

Concept Adviseur SOD & bouwpromotoren Vlaanderen

isabelle.devos@renson.net

Adrien Golard

Accountmanager SOD en bouwbedrijven - Wallonië

adrien.golard@renson.be

Sleutel op de deur en bouwbedrijven (intern)

Katia Vanden Nest

Intern Accountmanager - Belux

+32 56 37 58 30

katia.vandennest@renson.be

Dary Callens

Intern Accountmanager - Belux

+32 (0)56 62 71 70

dary.callens@renson.be

Wannes Vandersteene

Teamleader - Benelux

+32 (0)56 62 71 43

wannes.vandersteene@renson.be

Commercieel directeur

Hubbe Vanneste

Belux

hubbe.vanneste@renson.be

Projectcel

Karl De Volder

Project Coördinator - Uitvoering - Brussel, Wallonië en Luxemburg

+32 (0)56 62 71 03

karl.devolder@renson.be

Fabienne Dubois

Project Coördinator - Uitvoering - Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

+32 (0)56 62 71 34

fabienne.dubois@renson.be

Lucie Deschaek

Project Coördinator - Uitvoering - Oost- en West-Vlaanderen

+32 (0)56 62 71 19

lucie.deschaek@renson.be

Sales manager Luxembourg

Local marketing Belux

Robrecht Vanwynsberghe

Local Marketeer

056 62 71 72

robrecht.vanwynsberghe@renson.be

Sylke Steelandt

Local marketeer

+32 (0)56 62 71 53

sylke.steelandt@renson.be

Pieter Lecluyse

Marketing manager

+32 (0)478 95 97 58

pieter.lecluyse@renson.be

Showroom

Annelies Coorevits

Eindklant en showroom EXIT 5 Belux

+32 (0)56 62 96 87

annelies.coorevits@renson.be

https://www.renson.eu/nl-be/voor-professionals/zoeken