Contacteer ons

Contacteer ons

Interne contactpersonen

Intern Accountmanager Prescriptie
Architecten, adviesbureaus, ontwikkelend aannemers

Madelon Lodewijks
+32 56 37 58 38
madelon.lodewijks@renson.be

Intern Accountmanager B2B Distributie
Evelyne Vermeersch
+32 56 52 80 61
evelyne.vermeersch@renson.be

 

Intern Accountmanager B2B
Shana Dequesne
+32 56 62 71 14
shana.dequesne@renson.be
 

Intern Accountmanager B2C
Zonvakkers en Outdoor specialisten
Veerle Vergote
+32 56 62 71 67
veerle.vergote@renson.be

Local Marketeer
Daphne Derammelaere
+32 56 37 58 25
daphne.derammelaere@renson.be

Teamleader Intern Accountmanagement
Faika Vandekerkhove
+32 56 62 71 63
faika.vandekerkhove@renson.be

Externe contactpersonen

Conceptadviseur Noord
Architecten - adviseurs

Joost Bronger
+31 6 116 04 447
joost.bronger@renson.net

Conceptadviseur Zuid
Architecten - adviseurs

Bas  van Gestel
+31 6 215 507 38
bas.vangestel@renson.net

Accountmanager Noord
Woningbouwcorporaties, installateurs en installatieadviseurs

Lammert  van Peursem
+31 6 151 154 89
lammert.vanpeursem@renson.net

Accountmanager Zuid
Woningbouwcorporaties, installateurs en installatieadviseurs

Jaap Wickering
+31 6 114 244 71
jaap.wickering@renson.net

Accountmanager Noord
B2C Zonvakkers en Outdoor specialisten

Jeroen Boogman
+31 6 460 562 18
jeroen.boogman@renson.net

Accountmanager Zuid
B2C Zonvakkers en Outdoor specialisten

Tobias Lubberink
+31 6 23 33 98 74
tobias.lubberink@renson.net

Accountmanager Nationaal
Gevelbouwers, aannemers en projectzonvakkers

Hans Bannink
+31 6 535 204 23
hans.bannink@renson.net

Accountmanager Nationaal
Ijzerwaren & kozijnenfabrikanten
Maico Schuttevaar
+31 6 124 154 10
maico.schuttevaar@renson.net

Commercieel Directeur
Joep Breukels
+31 6 274 469 73
joep.breukels@renson.net