Contacteer ons

Contacteer ons

Overzicht interne contactpersonen

Teamleader Internal Accountmanagement Nederland
Faika Vandekerkhove
+32 (0)56 62 71 63
faika.vandekerkhove@renson.be

Intern account manager B2C
Evelyne

Intern account manager B2C
Veerle Vergote
+32 (0)56 62 71 67
veerle.vergote@renson.be

Intern account manager architecten, adviesbureaus, ontwikkelend aannemer
Laurens Degezelle
+32 (0) 56 62 96 81
laurens.degezelle@renson.be

Commercieel Directeur Nederland
Joep Breukels
+31 6 274 469 73
joep.breukels@renson.net

Buiten

Conceptadviseur architecten en adviseurs in Zuid Nederland
Bas  van Gestel
+31 6 215 507 38
bas.vangestel@renson.net

Technisch Commercieel Adviseur gevelbouwers, aannemers, projectzonvakkers
Hans  Bannink
+31 6 535 204 23
hans.bannink@renson.net

Conceptadviseur woningbouwcorporaties, installateurs en installatie adviseurs in Zuid Nederland
Jaap  Wickering
+31 6 114 244 71
jaap.wickering@renson.net

Conceptadviseur woningbouwcorporaties, installateurs, adviseurs en architecten in Noord Nederland
Lammert  van Peursem
+31 6 151 154 89
lammert.vanpeursem@renson.net

Account Manager ijzerwarenhandel en kozijnenfabrikanten
Maico  Schuttevaar
+31 6 124 154 10
maico.schuttevaar@renson.net

Commercieel Adviseur B2C zonvakkers en outdoor specialisten in Zuid Nederland
Tobias   Lubberink
+31 6 23 33 98 74
tobias.lubberink@renson.net

Commercieel adviseur B2C zonvakkers en outdoor specialisten in Noord Nederland
Jeroen   Boogman
+31 6 460 562 18
jeroen.boogman@renson.net