Contacteer ons

Contacteer ons

Overzicht interne contactpersonen

Voor architecten, EPB verslaggevers, projectontwikkelaars of studiekantoren

Jochen Allegaert
+32 (0)56 62 93 94
jochen.allegaert@renson.be

Voor aannemers of DIY-handelaars

Steven De Tremerie
+32 (0)56 62 71 31
steven.detremerie@renson.be

Voor raamconstructeurs of ijzerwarenhandelaars

Steven De Tremerie
+32 (0)56 62 71 31
steven.detremerie@renson.be
Timothy thomas
+32 (0)56 62 71 52
timothy.thomas@renson.be
Sara Decuypere
+32 (0)56 62 71 62
sara.decuypere@renson.be

Voor verdelers of plaatsers van zonwering, terrasoverkappingen of veranda's

Dominique Verleyen
+32 (0)56 62 65 25
dominique.verleyen@renson.be
Thomas Bonte
+32 (0)56 62 65 15
thomas.bonte@renson.be

Voor mechanische ventilatie installateurs of distributiepartners

Wannes Vandersteene
+32 (0)56 62 71 43
wannes.vandersteene@renson.be
Sélim Sahnoune
+32 (0)56 62 71 70
selim.sahnoune@renson.be

Voor sleutel-op-de-deur bouwbedrijven

Wannes Vandersteene
+32 (0)56 62 71 43
wannes.vandersteene@renson.be
Sélim Sahnoune
+32 (0)56 62 71 70
selim.sahnoune@renson.be